Zapraszamy na szkolenie! Zostań wolontariuszem Korpusu Solidarności

Zapraszamy na szkolenie! Zostań wolontariuszem Korpusu Solidarności

Działasz okazjonalnie w wolontariacie, albo chcesz dopiero rozpocząć przygodę z wolontariatem? Mieszkasz w woj. podlaskim w Subregionie Bielskim (powiaty: siemiatycki, bielski, hajnowski) i masz ukończone 12 lat? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego zdobędziesz podstawową wiedzę, którą każdy wolontariusz powinien mieć. Opowiemy także czym jest Korpus Solidarności i jak możesz skorzystać z oferty Korpusu jeśli chcesz związać się z wolontariatem na dłużej. Pomożemy nawiązać współpracę z organizatorami wolontariatu w Subregionie. Po szkoleniu przewidujemy ognisko z kiełbaskami.

TERMIN: 30 lipca 2020 (czwartek) godz. 15.00
MIEJSCE: Spółdzielnia Socjalna „Esskapada”, Osmola 111, gmina Dziadkowice
ZGŁOSZENIA UDZIAŁU: tel. 600 881 572 email: stowarzyszenie@centrumnawschodzie.pl

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Kamecka-Lach – społeczniczka, prezeska Stowarzyszenia „Centrum na Wschodzie”, koordynatorka wolontariatu w PełnoAktywnym Centrum Wolontariatu, trenerka Korpusu Solidarności

Szkolenie organizowane jest w ramach zadania „Partnerstwo dla wolontariatu”, realizowanego w woj. podlaskim przez CAS Pryzmat  a finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – CRSO ze środków programu Korpus Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030.