FILM – finał akcji „Człowieku podaj łapę!”

FILM – finał akcji „Człowieku podaj łapę!”

Akcja „Człowieku podaj łapę” zorganizowana była w okresie listopad-grudzień 2019 r. Miała na celu pomoc bezdomnym zwierzętom.
Organizatorem regionalnym akcji był CAS Pryzmat z Suwałk. Nasze Stowarzyszenie było współorganizatorem w Subregionie Bielskim.
W akcję włączyło się wielu lokalnych Partnerów:

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dołubowie, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dziadkowicach, Stowarzyszenie „Podlaski Raj”, Stowarzyszenie „Rach Ciach”, Gminna Biblioteka Publiczna Biblioteka w Dziadkowicach, Canis-hotel dla psów.

DZIĘKUJEMY Partnerom i Darczyńcom! Szczególne podziękowania należą się PełnoAktywnym Wolontariuszom z WTZ w Dołubowie!

Zebraliśmy 107 kg karmy!

Wszystkie dary (karma i akcesoria) zostały przekazane na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Psiemiatycze” w Siemiatyczach.

Akcja „Człowieku – podaj łapę” realizowana była w ramach zadania „Partnerstwo dla Wolontariatu” finansowanego ze środków programu „Korpus Solidarności – Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030
Film powstał w ramach projektu „PełnoAktywni Wolontariusze”. Projekt finansowany przez Narodowy Instytut Wolności  – CRSO ze środków Programu FIO na lata 2014-2020.