Gdzie zastanie Cię Twoja Dobra Godzina – Godzina Dobra? SPRAWDŹ!

Gdzie zastanie Cię Twoja Dobra Godzina – Godzina Dobra? SPRAWDŹ!

Tak, świat bywa zły i niesprawiedliwy, ale możemy coś z tym zrobić, mamy wpływ na jego kształt! 
To jest możliwe, jeśli tylko poświęcisz nam  jedną godzinę tygodniowo. Nie wierzysz? Przekonaj się!
Bez obaw, nie musisz porzucać dotychczasowego życia i biec naprawiać świat.
Bądź tam, gdzie zwykle – w biurze, w sklepie, zakładzie stolarskim, w domu, gdziekolwiek zastanie Cię ten dzień i ta godzina.
Jeśli tylko zechcesz raz w tygodniu przepracować z nami jedną godzinę, przekonasz się, jak wiele DOBRA jesteśmy w stanie zrobić RAZEM!
Wybierz konkretny dzień i konkretną godzinę, którą poświęcisz na przepracowanie z nami. Np może to być środa w godzinach 10-11, albo piątek w godzinach 13-15, itd. Jedyne, co potrzebujesz zrobić, to włożyć wtedy szczególnie dużo serca w to, co wykonujesz.
Bo pamiętaj, to jest Twoja Dobra godzina – godzina Dobra.
Jeśli będzie to praca odpłatna, zarobione w tej godzinie pieniądze (całość lub część) puść w obieg. PełnoAktywni w Twoim imieniu zamienią je w działanie, które odwróci czyjś los, przyniesie nadzieję, wyrówna nierówności.

Kim są PełnoAktywni?
Specjalizujemy się w robieniu Dobra! Jesteśmy wolontariuszami z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Ale to nie wózek, kule czy kiepski wzrok nas definiują, lecz stosunek do świata.

Co daje nam wolontariat?
Wyszliśmy z domu, czujemy się potrzebni, zaczęliśmy normalnie żyć, niektórzy znaleźli pracę i przeszli wreszcie „na swoje”.

Co robimy jako wolontariusze?
Pomagamy innym niepełnosprawnym także ogarnąć swoje życie, organizujemy zbiórki charytatywne, prowadzimy punkt antydyskryminacyjny i centrum wolontariatu, organizujemy warsztaty które oswajają „chodziaków” z niepełnosprawnością, przygotowujemy przewodnik po miejscach dostępnych także dla „wózkersów”, rozbrajamy wszelkie mity o niepełnosprawności. 
PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NAS…..

Jak można nam pomóc?
Ustaw zlecenie stałe na np. 5, 10, 20 ….zł tygodniowo (lub miesięcznie). Zdecyduj, czy całą kwotę zarobioną podczas Twojej godziny Dobra, czy tylko jakąś jej część chcesz puścić w obieg, aby wspierać kolejne Dobro. Każda Twoja złotówka potrafi zdziałać wiele Dobrego.

W tytule przelewu koniecznie wpisz: „Darowizna na cele statutowe”

 Nr rachunku: 18 1600 1462 1816 8581 4000 0001

Dane odbiorcy:
Stowarzyszenie „Centrum na Wschodzie”
Osmola 111, 17-306 Dziadkowice

 Pamiętaj, że darowiznę na działalność pożytku publicznego przy wypełnianiu PIT możesz odliczyć od podstawy opodatkowania.

 DOBRO PUSZCZONE W OBIEG, ZAWSZE POWRACA!  DZIĘKUJEMY!

/Grafika: Zyta Ostrowska/