Paintball na wózkach – da się!

Paintball na wózkach – da się!

To nieprawda, że na wózku nie można grać w paintball. Pomóż nam zorganizować jedyny taki turniej w Europie!

„Jeżeli czegoś nie możesz, a masz kumpli, to możesz!” – tak nasz kolega Krzysiek podsumował to, co robimy…

Kiedy wiosną 2014 wymyśliliśmy turniej paintballowy na wózkach, wiele osób  pukało się w czoło. Bo nikt tego jeszcze nie zrobił, ani w Polsce, ani w Europie. Więc pewnie się nie da. Ale my nie wiedzieliśmy, że się nie da, więc zrobiliśmy. Pierwszy turniej odbył się już w czerwcu tego samego roku. Nasi najbardziej „szaleni” wózkersi podjęli wyzwanie, złapali bakcyla i już nam nie odpuszczą. A co wyczyniają na polu, można zobaczyć na zdjęciach i w filmie. Stajemy więc na głowie, aby turniej mógł odbywać się co roku.

Turniej paintballa na wózkach nie byłyby możliwy, gdyby nie pomoc ludzi potrafiących docenić wartość takich „szalonych” pomysłów. Bo tu nie chodzi tylko o sportową rywalizację czy zdobycie pucharu. Nasi niepełnosprawni gracze pokazują, że NIGDY nie ma tak, że się czegoś nie da! Tak w paintballu, jak i w życiu.

W tym roku przygotowujemy turniej na 22 czerwca 2019. Każda Twoja złotówka przybliży nas do tego celu. Przyjedź także do Osmoli na Podlasiu zobaczyć turniej na żywo, zapraszamy! Dołącz do grona ludzi, którzy nie znają pojęcia „nie da się”.

WPŁATY MOŻESZ DOKONAĆ PRZEZ ZRZUTKA.PL

DZIĘKUJEMY!