Wkręć się w Mikołajkowy Wolontariat!

Wkręć się w Mikołajkowy Wolontariat!

Nie przypadkiem Dzień Wolontariusza przypada 5 grudnia, czyli tuż przed Mikołajkami. Bo Mikołaj ma ogromne doświadczenie w pomaganiu i w wolontariacie! Są miejsca, do których w tym roku będzie Mikołajowi jednak trudno osobiście dotrzeć.

Jednym z takich miejsc jest Zakład Opiekuńczo-Leczniczy (ZOL) w Bacikach Średnich koło Siemiatycz. Mieszka tam 23 dzieci w różnym wieku i z różnymi, czasem bardzo głębokimi niepełnosprawnościami. Ze względu na epidemię, niestety do placówki nikt nie może teraz wejść. Na szczęście Mikołaj ma pomocników – PełnoAktywnych Wolontariuszy, którzy w ramach akcji Mikołajkowy Wolontariat zrobią wszystko, aby prezenty dotarły także do TYCH DZIECI na czas!

Chcesz dołączyć do naszej Mikołajkowej Ekipy?
Zapraszamy! Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o czym marzą i czego najpilniej potrzebują dzieci mieszkające w ZOL. Może zdecydujesz się coś dokupić, albo własnoręcznie wykonać?
Śmiało dzwoń lub pisz do PełnoAktywnych Pomocników Mikołaja: tel. 600 881 572, email: stowarzyszenie@centrumnawschodzie.pl

Dołącz do naszej ZRZUTKI na prezenty dla dzieci w ZOL !!!!!

Wkręć się w Mikołajkowy Wolontariat już dziś!
Mikołajkowi Wolontariusze starają się dotrzeć do miejsc, które z powodu epidemii są teraz odcięte od świata. Są tam dzieci, seniorzy, osoby schorowane, które z radością przyjmą prezenty jako symbol, że o Nich myślimy i pamiętamy!