Lokalne spotkanie z wolontariatem – Osmola, 19.06.2020

Lokalne spotkanie z wolontariatem – Osmola, 19.06.2020

Ani ulewa, ani burza  nie przeszkodziły nam spotkać się w piątek 19 czerwca 2020 r w uroczej szkoleniowej stodole w Pustelni Sękalik aby rzeczowo porozmawiać o wolontariacie. Na zaproszenie Stowarzyszenie „Centrum na Wschodzie” zjechały organizacje, instytucje, grupy nieformalne współpracujące z wolontariuszami w całym Subregionie Bielskim! Opowiedzieliśmy sobie o tym, co kto robi, co planuje, jakie są potrzeby w lokalnych środowiskach. Szukaliśmy tematów wspólnych. I znaleźliśmy ich WIELE! Podsumowaliśmy też nasze wspólne dotychczasowe akcje zwalczające skutki epidemii Covid-19

DZIĘKUJEMY, ŻE PRZYBYLIŚCIE!  Dziękujemy za kolejne cudowne, aktywne popołudnie! A specjalne podziękowania dla Autentyczni Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół za niezwykły rodzinny pokaz tańca w deszczu! 

Lokalne spotkania z wolontariatem organizowane są w ramach zadania „Partnerstwo dla wolontariatu”, realizowanego w woj. podlaskim przez CAS Pryzmat  a finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – CRSO ze środków programu Korpus Solidarności – Programe Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030.