Poznajemy tajniki fundraisingu

Home / Uncategorized / Poznajemy tajniki fundraisingu
Poznajemy tajniki fundraisingu

Jakie metody są najskuteczniejsze w pozyskiwaniu  darczyńców indywidualnych, a które lepiej sprawdzają się  u darczyńców  biznesowych? Jakie narzędzia internetowe pomagają w zbieraniu funduszy? Co to jest crowdfunding? Do czego przydaje się CiviCRM? – to tylko niektóre tematy, które poruszyliśmy podczas pierwszego spotkania warsztatowego, które przybliżyło nam problematykę fundraisingu. W spotkaniu wzięli udział członkowie, pracownicy i wolontariusze naszego Stowarzyszenia. A uczyliśmy się od Najlepszych! Dziękujemy Martynie i Joasi z Sieć Obywatelska Watchdog Polska za podzielenie się swoją wiedzą, i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu w lipcu!

Dziękujemy Fundacji im. S. Batorego za wsparcie naszych planów rozwojowych, w tym m.in. w zakresie nauki fundraisingu. Szkolenie odbyło się bowiem dzięki dotacji udzielonej nam w ramach programu Demokracja w Działaniu.

Po warsztatach wspólnie wyraziliśmy foto-poparcie dla protestujących osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów, którzy tak w Sejmie, jak i poza nim walczą o prawo do godnego życia. Jesteśmy z Wami!