Porozmawiajmy o wolontariacie

Porozmawiajmy o wolontariacie

Przy herbacie o wolontariacie

Twoja organizacja, ośrodek kultury, szkoła, ośrodek pomocy społecznej lub inna instytucja współpracuje z wolontariuszami? Szukasz pomysłów na kolejne akcje wolontarystyczne? Chcesz zobaczyć co robią inni w Twojej okolicy? Chcesz nawiązać współpracę i zrobić coś razem? Chcesz dowiedzieć się, jak Korpus Solidarności może wesprzeć Twoje działania? 
Spotkajmy się, i przy dobrej herbacie porozmawiajmy o wolontariacie!

Kto, gdzie i kiedy?

ZAPRASZAMY: koordynatorów wolontariatu z organizacji i instytucji działających na terenie Subregionu Bielskiego (powiaty: siemiatycki, bielski, hajnowski)

TERMIN: 19 czerwca 2020 r. (piątek) godz. 15.00

MIEJSCE: Pustelnia Sękalik, Osmola 109 (gmina Dziadkowice), https://www.facebook.com/pustelniasekalik/

ZAPEWNIAMY: mile i twórczo spędzony czas, przy kawie/herbacie i pysznym cieście. Będzie okazja poznać się i wymienić doświadczenia.

UWAGA: Ze względu na trwającą epidemię, nie zapomnij o maseczce ochronnej! Dla zapewnienia bezpieczeństwa, wprowadziliśmy także limit miejsc. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału pod nr tel. 600 881 572 lub stowarzyszenie@centrumnawschodzie.pl

 

Lokalne spotkania z wolontariatem organizowane są w ramach zadania „Partnerstwo dla wolontariatu”,  realizowanego przez CAS Pryzmat z Suwałk, a finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – CRSO ze środków programu „Korpus Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030”.

 

Fot. Pustelnia Sękalik