Już trzeci wspólny rok w PSS Poddaj Dalej

Już trzeci wspólny rok w PSS Poddaj Dalej

Podlaska Sieć Samopomocowa „Podaj Dalej” zawiązała się jesienią 2021 r.  (dowiedz się więcej o projekcie)  Są wśród nas organizacje i  nieformalne grupy pomocowe, a także szkolne koła wolontariatu.

Dowiedz się co razem zrobiliśmy w 2021 roku (RELACJA). Poznaj też nasze wspólne działania w 2022 roku (RELACJA).

Rok 2023 to kolejny wspólny pomocowy rok PSS Podaj Dalej. Spotykamy się (stacjonarnie i wirtualnie) , planujemy działania i pomagamy!  Zobacz także co robimy w 2023 r. razem z młodzieżą szkolną i organizacjami (RELACJA). Poznaj nowych bohaterów Giełdy Talentów.

Nie tylko pomagamy innym, ale także wzmacniamy nasze kompetencje i szukamy inspiracji do kolejnych działań. W tym celu odwiedziliśmy organizacje pomocowe w Lublinie. Wzięliśmy też udział w programie edukacyjnym dla Liderów Samopomocy. Chcesz nas lepiej poznać – obejrzyj FILM!

Dołącz do PSS Podaj Dalej!

Wasza organizacja (stowarzyszenie, fundacja, koło gospodyń wiejskich) prowadzi działania pomocowe lub chciałaby je podjąć?

A może razem z przyjaciółmi, sąsiadami, znajomymi tworzycie niesformalizowaną grupę pomocową/samopomocową?

Organizujecie akcje pomocowe na terenie Subregionu Bielskiego, tzn. w powiatach: siemiatyckim, bielskim lub hajnowskim?

Pomaganie innym to Wasza pasja i chętnie szukacie nowych pomysłów, inspiracji?

Lubicie łączyć siły, bo najbardziej liczy się wspólny cel – aby odpowiednia pomoc trafiła do potrzebujących, i trafiła na czas!

Dołączcie do Podlaskiej Sieć Samopomocowej „Podaj Dalej” (PSS Podaj Dalej).

Skontaktuj się z nami! Tel. 600 881 572 stowarzyszenie@centrumnawschodzie.pl

Przeczytaj treść Deklaracji Współpracy PSS Podaj Dalej a dowiesz się więcej o naszych celach zasadach i wartościach, które nas łączą w pomaganiu.

 

Projekt „Podaj Dalej – Podlaska Sieć Samopomocowa” jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu  Fundusz Inicjatywy Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.